na úvodní stranu

 

Sponzoři

Náš tábor sponzorují zatím dvě firmy.


 

Jedním ze sponzorů je sklárna v Zásadě, která za patnáct let spolupráce změnila několikrát svého majitele a tím i název. Z bývalé Ornely, pak Jablonexu je v součastné době PRECIOSA ORNELA, a.s.. Jsme rádi, že skláři v Zásadě více jak stopadesát let mačkající korálky do celého světa v této tradici pokračují.
A právě korálky, které dostáváme sponzorským darem, využívají děti na táboře při špatném počasí. Musíme podotknout, že navlíkání korálků je jedna z oblíbených činností a jsme manažerům sklárny za to vděčni.

gumotex

 

Druhým sponzorem se v roce 2009 stala firma K.B.R. group v.o.s - Velkoobchod s drůbeží masem, která nám věnuje každoročně více jak 100 kg kuřecího masa. Děti si tak na táboře pochutnávají na kuřecích specialitách. Za tento dar moc děkujeme.

 


gumotex

Partneři

 

 

Firma Gumotex a.s. nám dodala v roce 2007 dva rafty typu Colorado a v roce 2008 dvě kánoe typu Palava. Poskytla nám slevu, která nás mile překvapila a za kterou jsme dětem z našeho tábora v loňském roce financovali dopravu k řece Vltavě.

 

gumotex

Jak už to bývá, děti utopily část pádla. Českobudějovická firma Laminex spol. s r.o. nám utopenou část obratem vyrobila. Jelikož jsme byli nad míru spokojeni, požádali jsme firmu o úpravu kajakových pádel, které jsme již vlastnili, na pádla kánojová. Firma Laminex nejen že nám vyhověla, ale nakonec nám účtovala symbolickou cenu, která nás potěšila.

 

laminex

V roce 2008 jsme dětem na našem táboře připravili lanové centrum nízkých lanových překážek. Lana na překážky nám dodala firma Lanex a.s. a opět za výhodnou cenu. Jako bonus nám ještě firma zaslala cca 15 kg lan opět za symbolickou cenu. Jelikož se jednalo o neplánovanou investici, přístup zaměstnanců firmy nás opět mile překvapil.

 

lanex

V roce 2009 jsme naší činnost rozšířili v jarních a podzimních měsících o sportovní kurzy pořádané pro základní a střední školy. Pro tuto aktivitu jsme potřebovali zajistit přepravu kol, aby děti mohly navštívit i vzdálenější lokality novohradských hor. Vyřešením atypického přívěsného vozíku ochotně přispěla i firma NEUMANN spol. s r.o., která nám dodala kvalitní nosiče na kola značky Thule za skvělou cenu. I jim patří velké díky.

 

lanex

V letošním roce, tedy v roce 2010 jsme začali budovat vysoké lanové překážky. Pro bezpečnost dětí jsme vybrali osvědčenou firmu zabývající se výrobou outdoorového vybavení, specialistou v oboru lezeckých úvazků Rock Empire, která je synonymem pro špičkové horolezecké vybavení. Firma nám nejen vyhověla termínem dodávky, ale součastně nám poskytla výraznou slevu na úvazcích. I jim patří velké díky.

 

Všem zmiňovaným firmám moc děkujeme.

lanex

 

       Na úvodní stránku počet návštěvníků